Staż w Instytucie

Aktualne oferty:

 

Archiwum:

 

Instytut Allerhanda prowadzi stałą rekrutację na staż 

Czy ta oferta jest dla Ciebie?

Jeśli jesteś studentem III-V roku, Twoja znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki) jest na poziomie bardzo dobrym lub wyższym, masz w sobie dużo energii, chcesz się rozwijać oraz jesteś osobą samodzielną i kreatywną, to właśnie Ciebie szukamy!

Jakie możliwości otwiera przed Tobą staż w Instytucie?

Działalność w Instytucie to przede wszystkim możliwość współpracy z jednymi z najlepszych w Polsce specjalistów z dziedzin takich jak prawo, ekonomia i finanse. Podczas stażu bierzesz czynny udział realizowaniu idei Instytutu poprzez współorganizowanie konferencji, szkoleń, wykładów, pisanie ekspertyz, raportów oraz wiele innych. Ponadto masz okazję zrealizować swoje zainteresowania wybierając zaangażowanie się w pracę naukową Instytutu, proponowanie i realizowanie własnych ciekawych pomysłów, czy też przyczyniając się - poprzez wkład swojej pracy - do sukcesu dotychczas rozpoczętych projektów.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Na wstępie wypełnij poniższy formularz oraz dołącz do niego swoje CV. Szczególną uwagę zwracamy na pole, w którym pytamy o to z jakiego powodu chcesz przyłączyć się do naszego ośrodka i w jaki sposób chciałbyś się u nas zrealizować. 

Wszystkie wiadomości dokładnie czytamy i na wszystkie odpowiadamy. Wybrane osoby zostają zapraszane na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której bliżej się poznajemy oraz wzajemnie przedstawiamy sobie nasze oczekiwania, rozmawiamy na o dogodnych dla Ciebie godzinach stażu oraz tematyce, w którą chcesz się zaangażować. Pomyślny wynik rozmowy kwalifikacyjnej umożliwia rozpoczęcie praktyki nawet od następnego dnia. Staż trwa 3 miesiące i jest bezpłatny.


W procesie rekrutacji wspiera nas serwis Praca.pl

Staż w Instytucie Allerhanda