Allerhand Training

V Kongres Regulacji Rynków Finansowych

Oficyna Allerhanda

Wesprzyj nas

Kurier Allerhanda

Adres e-mail:


O Instytucie

"Chciałbym, aby zgodnie z tradycją wielokulturowego środowiska akademickiego, jakie reprezentował Profesor Maurycy Allerhand, działalność instytutu Jego imienia sprzyjała otwieraniu się polskiej nauki prawa na współpracę z ośrodkami myśli prawniczej w krajach leżących dziś za wschodnią granicą Unii Europejskiej."

prof. Grzegorz DomańskiXEROX Polska partnerem Instytutu Allerhanda

Z przyjemnością informujemy, że firma XEROX Polska podjęła współpracę z Instytutem Allerhanda. W jej ramach Instytut drukuje na profesjonalnej drukarce wielofunkcyjnej WorkCentre 6605. Uzyskaliśmy również wsparcie techniczne oraz preferencyjne ceny materiałów eksploatacyjnych. Wierzymy, że od teraz jakość druku dorówna jakości merytorycznej opracowywanych przez Instytut materiałów!

Dziękujemy Xerox Polska! ‪

Konferencja "Nauka i jej misja publiczna w Polsce i w Niemczech".

Dziś, 30 czerwca 2016, w Gdańsku odbywa się doroczna konferencja Polsko-Niemieckiej Fundacji na rzecz Nauki oraz Europejskiego Centrum Solidarności pt. "Nauka i jej misja publiczna w Polsce i w Niemczech." W konferencji bierze udział dr hab. Arkadiusz Radwan, Prezes Instytutu Allerhanda, z wystąpieniem na temat opracowania polskiej i niemieckiej koncepcji partycypacji pracowniczej w małych i średnich przedsiębiorstwach w oparciu o model ESOP.

Konferencja jest realizowana w języku polskim i niemieckim (tłumaczenie symultaniczne). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowy program wydarzenia tutaj.

Oferta stażu dla studentów prawa

Instytut Allerhanda zaprasza studentów prawa do odbycia stażu w ramach projektu grantowego Szansa 2.0.

Szczegóły znajdują się tutaj.

Delegacja Instytutu Allerhanda we Lwowie

W minionym tygodniu we Lwowie przebywała delegacja Rady Głównej oraz Zarządu Instytutu Allerhanda w składzie: Państwo dr Leszek Allerhand wraz z małżonką, prof. Adam Redzik, przewodniczący Rady Nadzorczej Instytutu, i dr Wojciech Rogowski, Wiceprezes i Przewodniczący Rady Głównej Fundacji Instytut Allerhanda.

Czytaj więcej...