Kalendarium

Trybunał Konstytucyjny

Wesprzyj nas

Oficyna Allerhanda

Kurier Allerhanda

Adres e-mail:


O Instytucie

"Chciałbym, aby zgodnie z tradycją wielokulturowego środowiska akademickiego, jakie reprezentował Profesor Maurycy Allerhand, działalność instytutu Jego imienia sprzyjała otwieraniu się polskiej nauki prawa na współpracę z ośrodkami myśli prawniczej w krajach leżących dziś za wschodnią granicą Unii Europejskiej."

prof. Grzegorz DomańskiDelegacja Instytutu Allerhanda we Lwowie

W minionym tygodniu we Lwowie przebywała delegacja Rady Głównej oraz Zarządu Instytutu Allerhanda w składzie: Państwo dr Leszek Allerhand wraz z małżonką, prof. Adam Redzik, przewodniczący Rady Nadzorczej Instytutu, i dr Wojciech Rogowski, Wiceprezes i Przewodniczący Rady Głównej Fundacji Instytut Allerhanda.

Czytaj więcej...

Asystent naukowy do projektu Ustawa 2.0 poszukiwany!

Instytut Allerhanda ogłasza nabór na stanowisko: Młodszy asystent naukowy.

Poszukujemy osoby, która chce współpracować przy reformie polskiej edukacji w ramach projektu Ustawa 2.0, posiada wykształcenie ekonomiczne i/lub prawnicze i nie boi się wyzwań. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca br.

Szczegóły znajdują się tutaj.

I piwo się rozlało, czyli bojkot konsumencki na kanwie sprawy „Ciechana”

Zapraszamy na seminarium naukowe organizowane w ramach programu Allerhand Advocacy – prawo w interesie publicznym, które odbędzie się 16 czerwca 2016 r. o godz. 18:30 w siedzibie Instytutu Allerhanda! Będzie to już ostatnie z cyklu trzech czerwcowych seminariów Allerhand Advocacy!

Czytaj więcej...

Kiedy internauta jest dziennikarzem? Prawo prasowe w wirtualnym świecie.

Zapraszamy na seminarium naukowe organizowane w ramach programu Allerhand Advocacy – prawo w interesie publicznym, które odbędzie się 9 czerwca 2016 r. o godz. 16:00 w siedzibie Instytutu Allerhanda! Będzie to drugie z cyklu trzech seminariów Allerhand Advocacy, które odbędą się w czerwcu.

Czytaj więcej...